rasso.jpg

Name
Roslan Tangah

Nickname
virtual rasso, lan rasso, lanraga, neo / reality lan, ros (my grandfather call this name)

Born
22nd August 1984, Hospital Bahagian Limbang, Sarawak

 

Education
Tadika Kemas Muhibbah, Limbang (1990)
SRK Bandar Limbang, Limbang Sarawak (1991-1996)
SMK Limbang, Limbang Sarawak (Jan-Mac 1997)
SMKA Sheikh Haji Othman Abdul Wahab, Kuching Sarawak (1997-2001)
SMKA Limbang,Limbang Sarawak (2002-2003)
University of Technology Malaysia (2004-2008)

Website
http://projectrasso.org [blog]
http://www.spekmata.com [assoc.]
http://projectrasso.fotopages.com [personal FP]
http://kahwingraphy.fotopages.com [wedding FP]

Messenger
YM: lanraga
GT: roslan.t


June 2017
M T W T F S S
« May    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Top Clicks

  • None

More Link

Flickr Photos

Orang kuat Arduino Malaysia

Tahniah MCKK! Johon dan menang 10K

Bersama guru penasihat Team Robotic ROV yang bertanding.

Bersama orang kuat Petrosains

Group photo with pengacara Astro Awani... #19thAsiaOilandGasConference

Berdepan dengan generasi Z. Apa kemahuan mereka? Masih relevankah metod dahulu?

More Photos

Blog Stats

  • 14,713 hits

%d bloggers like this: